Künye

İmtiyaz Sahibi

REFORM BİLGİSAYAR LTD.

Ad Soyad: Musa DOĞAN

İrtibat Şirket Telefon : 

E-MAİL: info@ekspresgundem.com

Genel Yayın Yönetmeni

Ad Soyad: Musa DOĞAN

iletişim: 

E-MAİL : musa.dogan@ekspresgundem.com

Adres: KEMAL PAŞA MAHALLESİ 8/24 SOKAK NO:54

BAĞCILAR / İSTANBUL

Telefon: 

Hafta İçi 08:00 – 18:00)

https://ekspresgundem.com

Hukuk Danışmanı

Cenan A.

info@ekspresgundem.com

İLETİŞİM E-MAİL

info@ekspresgundem.com

KÖŞE YAZARLARIMIZ

Amine YILMAZ

amine.yilmaz@ekspresgundem.com

Furkan DOĞAN

furkan.dogan@ekspresgundem.com

Yavuz ATA

yavuz.ata@ekspresgundem.com

Murat KAMA

murat.kama@ekspresgundem.com

EDİTÖRLERİMİZ

Mustafa DEMİR

mustafa.demir@ekspresgundem.com

Ünal CENGİZ 

unal.cengiz@ekspresgundem.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Samet DÜLGER

samet.dulger@ekspresgundem.com

Reklam Sorumlusu

Hakan ŞAHİN

hakan.sahin@ekspresgundem.com

Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi TE Bilişim

http://www.tebilisim.com/

0 212 322 74 90

Yer Sağlayıcı

Sunucu Çözümleri. https://www.turhost.com/

+90 (212) 227 74 74

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

ekspresgundem.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

YAYIN İLKELERİ

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. Ekspresgundem.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Ekspresgundem.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Ekspresgundem.com adlı İş haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@ekspresgundem.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikâyet ve talepleriniz tarafımızdan incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

İş bu site içerisinde yer alan her türlü görsel ve işitsel öğe kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bilgilendirme: İş bu internet sitesi genel amacı itibari ile iş arayanlar ve iş verenler için hizmete açık bir birim olmasından ötürü, bu iki gruba müdahil kişilerin yaptıkları işlemler ücrete tabi değildir. www.ekspresgundem.com adresi olarak, iki gruptan’da, ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerden ücret talep etmemekteyiz. İş bu web sitesinde, ilanlar ikincil kişisel tarafından verilmekte olunup, ilanın doğrulu veyahut geçerliliği sitemiz organlarınca taahhüt vermez. İlanın yükümlülüğü, verene aittir. İş bu site, ilan veren ile doğrudan bir bağ sahibi olmamakla beraber, ilanlar üzerinde yegâne denetleyici değildir, her ilan veren kendi ilanından sorumlu tutulur.

İş bu web sitesi, ilan veren kurum ya da kuruluşlar ile bağlantı içermemekte, sadece onların ilanlarını yayınlayabilecekleri bir ara yüz sağlayıcısı olarak, ücret talep etmeden hizmet vermektedir. www.ekspresgundem.com adresinde yer alan her türlü iş ilanı, medyada bulunan işitsel ve görsel haber öğelerinin derlenmesi ile yayına verilir. Her ne amaç için olursa olsun, şahsi güvenlikleri adına, ekspresgundem.com web sitesini kullanan şahıslar yorum bölümlerinde, her türlü şahsi bilgilerini vermekten kaçınmalıdır.

*İş bu internet sitesi ve onun alt kategorilerinde bulunan tüm sayfalarda bulunan kullanıcıların kendi fikirlerini içeren yorumlar, doğrudan yorum yapan kişiyi ilgilendirmekte olup, ekspresgundem.com sitesi bu yorumlar üzerinde hiçbir sorumluluğu kabul etmez.